FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
  • Akyapı İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

 
 
KAMPANYALAR
 


Başakşehir'de 6 projede "Evini Değiştir" kampanyası!


Emlak Konut GYO ile Başakşehir merkezli konut projeleri üreten Makro İnşaat ile AK Yapı'nın imza attığı 'Evini Değiştir' kampanyasında tüketiciler Başakşehir'den ev sahibi oluyor.

Emlak Konut GYO ile Başakşehir merkezli konut projeleri üreten Makro İnşaat ile AK Yapı'nın imza attığı 'Evini Değiştir' kampanyasında tüketiciler Başakşehir'den ev sahibi oluyor. Toplam 6 projede yer alan 100 daire için başlatılan kampanyada hemen teslim avantajının yanı sıra dev şehir parkına komşu projeden ev sahibi olmak avantajı sunuluyor.

DEĞERİNDE TAKAS
Kampanya kapsamında mevcut dairesini düşük ekspertiz değerinden değil, gerçek ve güncel değerinden değerlendirme sözü veren Makro İnşaat yetkilileri, 'En geç bir hafta içerisinde takas yapılacak evin gerçek değeri belirlenip müşteriye iletiliyor. Müşterimiz eski evini değerinde satıp, yeni dairesini alırken de büyük bir borç yükünün altına girmemiş oluyor' dedi.

YÜZDE 50'SİNE SAYIYOR
Evin uzmanlarca belirlenen değerinin kabul edilmesi durumunda, takas işlemine başlanıyor. Alım için seçilen yeni dairenin bedelinin maksimum yüzde 50'si takas yoluyla ödenebiliyor. Örneğin seçilen yeni daire 500 bin lira ise müşterinin evinin değeri de 300 bin lira olarak tespit edilmiş ise bunun 250 bin lirası takas ile yeni daire bedelinden mahsup ediliyor. Geri kalan 50 bin lira da şirket tarafından müşteriye vadeli olarak ödeniyor.

Hangi projelerde geçerli
Daireler kaç lira
1+1= 300 bin - 2+1 = 391 bin -3+1 =700 bin
-Park Mavera 1, Başakşehir, Hemen teslim
-Park Mavera 2, Başakşehir, Mart 2018'de teslim
-Park Mavera 3, Başakşehir, Aralık 2019'da teslim
-Seyran Şehir, Başakşehir, Hemen teslim
-Medikule, Başakşehir, Hemen teslim
-Mavera Sarayları, Başakşehir, Hemen teslim

Detaylı bilgi için: http://evinidegistir.com/