FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
  • Akyapı İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

 
PROJELER - ISPARTAKULE
Hasılat paylaşımı modeli vee Akyapı İnşaat kalitesi ile yapılacak olan Ispartakule projesi, merkezi konumu ve kat planları ile yatırım ve kullanım maksatlı alıcılar tarafından büyük talep görmesi beklenmektedir. 2017 yılında satışa sunulması planlanan Ispartakule projesi 2+1, 3+1, 4+1 daireler, ofisler ve ticari üniteleri ile bölgede farkındalık yaratacağı öngörülmektedir.
 
PROJE TALEP FORMU
 
Bu alan zorunludur
Akyapı İnş. Taah. San. Ve Tic. A.Ş. ve bağlı ortaklıkların vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS ya da SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.