FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
  • Akyapı İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

 
PROJELER - SULTANGAZİ
Sultanpark evleri 2+1, 3+1, 4+1 ferah daireler ile muhtelif büyüklükte Cadde dükkanlardan oluşan karma proje olarak projelendirilmektedir. Bölge parkına komşu olan Sultanpark evleri yapımı devam eden Sultangazi devlet hastanesine 180 metre Belediye Başkanlığına 500 metre TEM yoluna 1600 metre mesafede konumlanmaktadır. Daire planları ve sosyal alanları ile bölgede farkındalık yaratacak olan Sultanpark evleri için ön talep toplanmaya başlanmıştır.
 
PROJE TALEP FORMU
 
Bu alan zorunludur
Akyapı İnş. Taah. San. Ve Tic. A.Ş. ve bağlı ortaklıkların vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS ya da SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.