FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
  • Akyapı İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

 
PROJELER - METRO 34
Proje Sahibi: Akyapı İnşaat & Eşbah Yatırım Ortak Girişimi
Arsa Alanı: 8.553,48 m²
İnşaat Alanı: 39.084,86 m²
Blok Sayısı: 1
Birim sayısı: 111 Ticari Ünite
Kapsam: Anahtar Teslim
Başlangıç yılı: 2015
İnşaat Süresi: 18 ay
 
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB); yatırım değeri, üretimi, ihracatı ve ekonomiye olan katkısıyla, 300.000 üzeri çalışanı istihdam eden Türkiye'nin en büyük organize sanayi bölgesi ve bir kobi merkezidir. 

İ.O.S.B.; İstanbul Başakşehir'de, TEM Otoyolunun kuzeyinde, Tarihi yarımada'ya 15 km mesafede, Atatürk Havalimanı, yapım süreçleri devam eden 3. Köprü bağlantı yolu, 3. Havalimanına ve Kanal İstanbul projesine yaklaşık 10 km mesafededir.  Projemize isim kazandıran Metro ulaşım ağı, projenin hemen yanıbaşında bulunan ikitelli sanayi istasyonu ile İstanbul'un tüm merkezi lokasyonlarına kolayca entegre olabilmektedir.Ulaşım avantajı METRO 34'ü ayrı bir çekim merkezi haline getirmiştir. 

Bölgede perakende sektörüne hizmet etmekten yoksun, eski ve yorgun yapılar giderek artan yoğun talebi karşılayamaz hale gelmiştir. METRO 34, bölgede güne ve geleceğe cevap verebilecek yaya ve araç trafiğini kolaylıkla sağlayacak 80 adet idari-prestij ofis ve 32 adet modern cadde mağazasından oluşmaktadır.

www.metro34.com.tr